Купити атестат про середню освіту!

Атестат про повну загальну середню освіту, зразка 1999-2013 років

Свідоцтво про неповну (загальну) середню освіту, зразка 1993-1999 років

Атестат про повну загальну середню освіту, зразка 1993-1995 років

Атестат про повну загальну середню освіту, зразка 1995-1999 років

Атестати Росії

Атестат про повну загальну середню освіту, зразка 1975-1991 років

Атестат про повну загальну середню освіту, зразка 1994-1999 років

Атестати СРСР

Атестат СРСР про закінчення проф-тех училища, зразка 1960-1969 років

Атестат СРСР про закінчення проф-тех училища, зразка 1980-1985 років років

 

Різні бувають причини того, чому значна частина сучасних людей не має атестату про повну загальну середню освіту. Хтось не зміг закінчити школу через непрості сімейні обставини або хвороби, у кого-то непереборним чинником став складний підлітковий вік, з яким дорослі так і не змогли впоратися, просто не знайшли підходу до юної особистості, що формується. Є й досить банальні причини втрати або ненавмисної псування документів, наприклад, крадіжка, пожежа, пошкодження кислотою, втрата при переїзді на інше місце проживання, інші непередбачені обставини, від яких ніхто не застрахований. Потрапивши в подібну ситуацію, людина спочатку хоче відновити документи, але буває, що зробити це дуже проблематично. Наприклад, якщо він закінчив школу на Сахаліні 20 років тому, а зараз живе в Україні, в Києві. При таких і подібних обставинах набагато простіше купити атестат і забути про проблему, ніж брати відпустку і відправлятися в подорож в іншу країну за тисячі кілометрів.

Атестат про закінчення школи – це документ, який, по суті, потрібен всього в двох випадках, для того, щоб вступити до коледжу або вуз, і щоб показувати дітям і онукам. Тобто, це документ особливої ​​категорії. Використовується лише кілька разів у житті, після чого просто лежить в шафі, але якщо атестата немає, то якість цього самого життя, швидше за все, буде серйозно зіпсовано. Атестат для надходження в будь-який навчальний заклад потрібно просто подати в загальному пакеті документів. І все. На результат вашого зарахування в український вуз він практично не впливає, адже головне – результати ЗНО. Якщо ще пару років назад середній бал атестата грав певну роль, то зараз в Україні він знижений до мінімуму. Сьогодні атестат остаточно втратив свою цінність – це просто папірець, безумовно, важлива для прийому документів при вступі до навчальних закладів, але вона зовсім не говорить про отримані знання, вірніше, те, про що цей папірець каже, вже нікого не цікавить. Тому атестат можна легко купити. Якщо ви визначилися з майбутньою професією, підготувалися до тих тестів ЗНО, за якими зможете вступити до вузу, отримати атестат – абсолютно не проблема. Тим більше, що вартість його прийнятна для кожного.

Купівля атестата – проста процедура з очікуваним результатом.

Головне – знати, у кого замовляти. Атестат – це високоякісний бланк суворої звітності. Виготовлений він повинен бути так, щоб ніхто з перевіряючих не запідозрив, що вручили вам його не в школі. Перше, що потрібно поцікавитися при виборі компанії, що займається продажем атестатів, скільки років вона працює на ринку. Специфіка бізнесу така, що навіть невеликі, на перший погляд непомітні похибки якості можуть привести до плачевних результатів. За десять з гаком років роботи у нас подібних проблем не було. Ми можемо виготовити атестат друкованим способом, який ви ніколи не відрізните від оригіналу, але абсолютну впевненість дає тільки оригінальний бланк. Виготовлення атестатів на справжніх бланках – наше суттєву перевагу.