Купити міжнародний диплом в Києві, Україні

Диплом для іноземців зразка 1996-2000 рік
$800

Диплом магістра для іноземних громадян зразка 2000-2013 року
$800

Диплом спеціаліста для іноземних громадян зразка 2000-2013 року
$800

Диплом бакалавра для іноземних громадян зразка 2000-2013 року
$800

Отримати можливість працювати за кордоном за фахом бажає багато хто в Україні. Раніше наші емігранти мали в цьому напрямку серйозні проблеми. Українські дипломи не визнавалися за кордоном не тому, що фахівці були поганими, а тому, що програми навчання у нас і там різні. Тому наші випускники, опинившись за кордоном, відчували великі труднощі з працевлаштуванням за фахом. У кращому випадку їх брали на роботу за профілем в якості помічників, молодших спеціалістів, і лише небагато чим, хто зміг домогтися визнання свого статусу після стажування вдавалося працювати за кордоном за фахом.

З впровадженням Болонської системи дещо почало змінюватися. У наших випускників з’явилися дипломи міжнародного зразка, які, як нам обіцяють, таки будуть визнаватися за кордоном в 47 країнах, які підписали Болонську декларацію. Якщо ж говорити про роботу за фахом в США, то наш диплом англійською мовою там повинен пройти процедуру евалюації або конвертації. Вона має на увазі порівняння програми навчання і визначення рівня освіти, що відповідає американським стандартам. Звичайно, пройти цю процедуру і отримати гідне співвідношення можуть тільки дипломи рейтингових українських вузів, відомих в світі, тих, які працюють за міжнародними програмами, мають програми міжнародного обміну студентами. На жаль, таких вузів в Україні зовсім небагато. Вони навчають не тільки українських студентів, але також іноземців. Закордонним студентам після закінчення навчального курсу видають диплом міжнародного зразка українською та англійською мовами. Додатковий позитивний показник для вузу, якщо цей диплом внесений до реєстру UNESCO.

Дипломи для іноземців стали доступнішими

Сьогодні багатьох іноземців цікавлять дипломи українських вузів, так як, маючи диплом, легше знайти роботу, як в Україні, так і у себе на батьківщині. Не всі з них можуть дозволити собі реально навчатися у вищих навчальних закладах, адже вартість виливається в значну суму. Тим ні менш, інтерес до наших дипломів у громадян інших держав лише зростає. Багато з них вирішують купити диплом для іноземців в Києві, так як цей документ дозволяє зробити кар’єру.

Наша компанія вже 10 років надає допомогу в отриманні міжнародних дипломів і дипломів для іноземців в Україні. У нас можна купити міжнародний диплом за доступною ціною. Професійний, відповідальний підхід до всіх деталей, використання оригінальних бланків гарантують найвищу якість дипломів. Поглянувши на наш документ, жоден HR-фахівець не скаже, що диплом був виданий не вузом, тому що зовнішніх відмінностей не існує. При замовленні потрібно визначитися з періодом навчання і роком отримання диплома. Це дуже важливо для кар’єри замовника, адже біографія, куди входять роки навчання у вузі, повинна збігатися з перебуванням людини в Україні. Ми можемо виготовити диплом зразка 1996-2000 років, коли ще не було поділу на категорії, або диплом магістра, спеціаліста, бакалавра, які були введені з 2000 року і діють по сьогоднішній день.

Якщо ви вирішили купити міжнародний диплом в Києві, звертайтеся, гарантуємо високу якість і кращу ціну на ринку.