Диплом косметолога – допоможе якщо ви хочете працювати в сфері етіології в Україні або за кордоном, але у вас немає документа що підтверджує знання. Косметолог – вивчає естетичні проблеми шкіри і всього організму людини. Це досить перспективна і затребувана професія, а приватні клініки готові платити «великі» зарплати досвідченим фахівцям. Але що робити, якщо ви втратили диплом про закінчення вищого навчального закладу за цією спеціальністю, який власне і дає право займати таку високо відповідальних посаду? – на допомогу Вам поспішає наша компанія. У нас ви можете купити диплом косметолога за ринковою ціною з послугою занесення в держ. реєстр, а ми виготовляємо дипломи на оригінальних бланках з усіма знаками захисту, саме тому їх неможливо відрізнити від оригіналу, і вони проходять всі перевірки.

Перспектива в косметології

Косметолог – усуває естетичні проблеми людини, пов’язані з порушеннями шкірних покривів людини. Як правило, такі фахівці працюють в салонах краси або спеціальних клініках, орієнтованих на естетологію. Процедури коштують не дешево, а саме тому роботодавці можуть платити косметологів високі зарплати.

Так само, в перші професія «косметолог» в Україні була затверджена в 2010 році. Але закордоном, цей напрямок живе і розвивається вже досить довго. Косметолог може з легкістю працевлаштуватися в будь-яку закордонний салон або клініку, за умови диплома косметолога про вищу освіту, а також знанні місцевого мові (при чому, останнє не завжди є обов’язковим).

Як стати косметологом

Косметології навчають в медичних університетах, а також є спеціальні 3-х місячні курси, де ви можете пройти базовий курс і отримати сертифікат. Попереджаємо відразу, що незалежно від того, наскільки ви сильний фахівець – роботодавець швидше за все схилитися в бік кандидата з дипломом державного зразка, ніж якихось курсів (незалежно від того, наскільки якісні вони б не були).

Де купити диплом косметолога

Ось ми і підійшли до завершального ланцюжку. Якщо у вас є досвід – ви мега професіонал, але не навчалися в університеті, не біда. Прямо зараз, ви можете купити диплом косметолога за символічну суму (в порівнянні з вартістю 5-ти річного навчання у вузі).

Наша компанія виготовляємо дипломи косметологів дуже високої якості, в короткі терміни і за демократичну ціну. Наші дипломи гарантовано проходять всі перевірки незалежними організаціями, т.к всі наші документи офіційно внесені в держ. базу, а дипломи друкуються на оригінальний держ. бланках з усіма знаками захисту. З ціною на дипломи косметолога, ви можете ознайомитись на сторінці «ціни», як правило, всі наші дипломи діляться на 3 типи:

  1. Оригінальний бланк + внесення в базу (найзахищеніший варіант, без наслідків);
  2. Оригінальний бланк без включення в базу (якщо ваш диплом перевірять по базі – він буде відсутній, що створить питання за походженням диплома);
  3. Високоякісна копія (рекомендуємо такий вид документа, тільки для особистої колекції або якщо ви точно впевнені, що документ не буде піддаватися навіть зовнішньої перевірці).